Regulamin

 1.  
 2. Operatorem usługi dostępu do prywatnych stron internetowych jest POLSKA MEDIA GRUPA EWA SOBOL z siedzibą w Mysłakowicach ul. Daszyńskiego 11B  NIP6111477547.

 3. Usługa mocne-precle.pl daje możliwość zamieszczenia, na stronach internetowych, artykułu reklamującego stronę internetową lub usługi klienta na czas nieokreślony. Wydawca może w każdym terminie zrezygnować z kontynuacji projektu. Zamawiający akceptuje, że strony www na których publikowane są artykuły i portal www.mocne-precle.pl mogą przestać funkcjonować i zamawiający nie może ubiegać się o zwrot kosztów publikacji. Opłata pobierana jest za jednorazową publikację i obecność artykuły na aktywnej stronie www na konkretnej domenie. Niedostępność strony www nie może być przyczyną ubiegania się o jakiekolwiek roszczenia.

 4. Właściciel serwisu http://www.mocne-precle.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za brak dostępu do portalu i blogów wchodzących w grupę wywołany awariami, przerwami technicznymi, przerwami w świadczeniu usług dostawców internetowych związanymi z nieprzedłużeniem domen czy hostingów, utratą danych lub wskutek działań siły wyższej i osób trzecich. Serwis http://www.mocne-precle.pl podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za straty lub utracone korzyści użytkownika mające związek z korzystaniem z serwisu, karami nałożonymi przez algorytm wyszukiwarek jak w ręcznym tak i w automatycznym trybie.

 5. Opłata za usługę odbywa się bezpośrednio na konto operatora usługi wyłącznie po wystawieniu FV proforma lub FV.

 6. Na wszystkie usługi wystawiana jest faktura VAT, lub paragon

 7. W treści artykułu można zamieścić dwa linki do stron lub podstron serwisu, które nie są sprzeczne z regulaminem naszej usługi oraz Prawem w Polsce. Publikujemy artykuły w pakiecie na wszystkich 50 blogach jednoczenie. Nie ma możliwości zamówienia publikacji na pojedynczym blogu luba na innej liczbie jak 50 szt.

 8. Jeśli w artykule zostanie zamieszczony obrazek, to osoba zamieszczająca artykuł oświadcza, że posiada wszystkie prawa na publikacje tego obrazka w sieci.

 9. Długość artykułu musi być nie mniejsza niż 1200 znaków ze spacją.

 10. Dodawarka obsługuje maksymalnie trzy poziomy zagęszczenia synonimami.

 11. Wszystkie pytania i wątpliwości warto kierować na forum dostępne pod adresem www.mocne-precle.pl/forum/kategorie.html lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 12. Dane do faktury z wyszczególnionym sposobem zapłaty należy kierować na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 13. Operator usługi nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki marketingowe i informatyczne, które mogą nastąpić po zamieszczeniu artykułu oraz nie gwarantuje w żaden sposób wzrostu pozycji w wyszukiwarkach. Efekt SEO, który można osiągnąć zamieszczając artykuł w sieci naszych serwisów jest kwestią oceny przez osobę dodającą w oparciu o jej wiedzę i jej doświadczenie. Nie odpowiadamy za literówki w materiałach i linkach dostarczonych przez klienta. Jeśli zamawiający dostarczył materiały zwierające literówki, blednę linki to ich poprawienie po publikacji jest płatne ( 70 zł brutto).

 14. Do naszego systemu przyjmowane są wyłącznie artykuły unikalne, napisane tylko na potrzeby projektu, napisane poprawnie w języku polskim zarówno pod względem ortograficznym i stylistycznym jak również merytorycznym.

 15. Nie przyjmujemy artykułów, z których linki kierują do stron zawierających  pornografię, warez, oferujących pobranie lub oglądanie nielegalnych plików muzycznych, plików wideo oraz innych treści lub produktów chronionych na mocy prawa autorskiego. Strony, które są sprzeczne z polskim prawem promujące rasizm, nienawiść do grup społecznych bądź organizacji nie będą akceptowane.

 16. Jeśli nie jesteś pewny czy Twoja strona jest zgodna z naszym regulaminem przed zakupem punktów skontaktuj się z suportem za pośrednictwem e mail. Nie zwracamy wpłaconych środków w przypadku banów, filtrów na domeny, czy zamknięciu projektu mocne-precle.pl

 17. Zabrania się podlinkowanie wpisu przy pomocy rotacyjnych systemów wymiany linków. Natomiast można to robić za pomocą linków statycznych. Zabrania się także pingowania wpisów nasz system robi to automatycznie w dokładnie ustalonych odstępach czasowych, zbyt duża ilość wysłanych pingów może mieć odwrotne skutki.

 18. Czas dodania punktów do systemu trwa zazwyczaj nie dłużej niż 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty Usługa "full control" termin wykonania usługi do 10 dni roboczych. 

   

19. Administrator i wykonawca usługi może odmówić wykonania usługi użytkownikowi bez podania przyczyny. Podstawą do rozpoczęcia realizacji zamówienia jest wyłącznie wystawiona a później opłacona FV lub FV proforma, przelewy bez wystawionego uprzednio dokumentu nie będę brane pod uwagę.  

W razie zmiany regulaminu wszyscy dotychczasowi klienci zostaną poinformowani na adres e mail podany przy rejestracji ( nie dotyczy usługi full control w tym przypadku użytkownik nie tworzy konta w systemie a po realizacji zamówienia jego dane są usuwane).

20. Zamawiający nie ma możliwości do odstąpienia od usługi po opłacie FV. Oplata FV jest sygnałem do rozpoczęcia wykonania usługi.

    20. Art. 38 ustawy o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
 2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 
3) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.