Regulamin forum

  1.  Forum mocne-precle.pl służy usprawnieniu komunikacji pomiędzy właścicielami, administratorami systemu blogowego mocne-precle.pl i użytkownikami systemu. 
  2. Na forum może się zarejestrować każdy użytkownik internetu który posiada aktywny adres e mail i jest w stanie prawidłowo przepisać zabezpieczenie typu re-captcha. 
  3. Mile widziane jest wykorzystywanie na forum takich samych loginów jak w panelu administracyjnym dostępnym pod adresem www.panel.mocne-precle.pl, co ułatwi identyfikację użytkownika w systemie oraz przyspieszy czas rozwiązania ewentualnego problemu.
  4.  Należy pamiętać, iż forum jest otwarte i nie warto podawać na nim danych osobowych, numerów konta itp.
  5. Jeżeli istnieje potrzeba przedstawiane takich danych dla pracowników działu obsługi klienta należy skorzystać z opcji „prywatna wiadomość” bądź z działu „kontakt” na stronie www.mocne-precle.pl. 
  6. W podpisie każdy użytkownik może umieścić jeden link kierujący do strony lub podstrony dowolnego serwisu, który nie jest sprzeczny z polskim prawem oraz regulaminem usługi mocne-precle.pl. Zabrania się umieszczania linków do systemów konkurencyjnych. 
  7. W razie umieszczenia w podpisie tak zwanego linku REF należy poinformować o tym użytkowników np. wpisując tekst (link REF przed zamieszczonym odnośnikiem). 
  8. Złamanie niniejszego regulaminu będzie skutkować usunięciem konta z forum.